Veritas zelené stavby

Dřevostavby stavíme od roku 2006, máme za sebou spoustu dokončených staveb a spokojených majitelů. Budeme potěšeni, když také vám pomůžeme splnit si svůj sen a postavíme také vám moderní dům na klíč.

Historie firmy

Počátky firmy sahají do roku 2000, kdy byla založena firma Unimex dřevovýroba, zabývající se výrobou nábytku a realizací interiéru. Díky dobrým ekonomickým výsledkům a neutuchající poptávce se firma v roce 2003 rozrostla o pilařskou a tesařskou výrobu.

V roce 2006 začíná podnik stavět nízkoenergetické domy a zakládá firmu Veritas Stavby, kde zúročuje zkušenosti a znalosti získané v dřevozpracujícím a stavebním průmyslu.

Postupem času se firma Veritas stavby zdokonaluje v oblasti stavby úsporných domů a začíná stavět pasivní stavby, u kterých stále více lpí na co nejmenší zátěž životního prostředí.

Díky získaným zkušenostem a s nadšením pro ekologii v roce 2019 navrhuje vlastní řadu pasivních domů stavěných pouze z materiálů s ekologickým atestem

Historie firmy

O nás aktuálně

Naší snahou je být šetrní k naší planetě, k tomu využíváme převážně materiály z přírodních zdrojů, materiály s ekologickým atestem, pokud nám to zachovává funkčnost stavby a materiály firem, které se snaží být ohleduplní k životnímu prostředí. Výstavba z environmentálních materiálů se zelenou střechou vnímáme jako budoucnost stavitelství. Naše firma nebude čekat na to, co bude v budoucnu standardem, ale budeme o krok napřed.

O nás aktuálně

Rádi vám poradíme

Zavolejte nám na +420 773 700 333 nebo nám napište